«У мене немає ніякого таланту – є лише наполегливість та допитливість»

                                                                                                                                                                                                                                                                           Альберт Ейнштейн

      Науково-дослідницька діяльність  є одним із найважливіших засобів підвищення якості навчального та виховного процесу школярів. Саме у школі  важливо прищепити дітям смак до наукових досліджень, залучити до сфери наукового життя.  Дослідницька робота сприяє  формуванню у дітей наукового світогляду, розвиває творче мислення, ініціативу, індивідуальні здібності  та самостійність у вирішенні практичних завдань, здатність застосовувати теоретичні знання у своїй практичній роботі, розширює кругозір.

Науково-дослідницька робота на тему: «Вміст нітратів у продуктах харчування»

          У зв’язку з тим, що останніми роками спостерігається зростання гострих і хронічних отруєнь нітратами, ми спробували з’ясувати вміст нітратів у найбільш широковживаних овочах та фруктах споживчого кошика глибочан та порівняти  одержані результати  із значеннями  гранично допустимих концентрацій (ГДК). 

Вміст нітратів у продуктах харчування 

Науково-дослідницька робота на тему:  «Вплив алкоголю та тютюнового диму на живі організми»

       Останніми роками в Україні масштаби куріння та алкоголізму серед дітей підліткового віку зросли до рівня національної катастрофи, і    ставлять під загрозу фізичне й моральне здоров’я підлітків. Тому метою нашого дослідження було  з´ясувати відношення до шкідливих звичок      учнів  Глибоцького ліцею та вплив алкоголю і тютюнового диму на живі організми.

   Вплив алкоголю і тютюну на живі організми    

Фото

 

 

Науково-пошукова робота на тему:

«Перспективи розвитку сільського зеленого туризму в

 Глибоцькому районі»

     Глибоцький район Чернівецької області - привабливий туристично-рекреаційний та історико-культурний регіон, який має потужну рекреаційно-туристську ресурсну базу  і може забезпечити широкий спектр надання споживачам високоякісних послуг щодо сільського зеленого туризму. В роботі проаналізовано туристичні ресурси Глибоччини як передумова розвитку сільського зеленого туризму в досліджуваному регіоні. Здійснено бальну оцінку  рекреаційно-туристських ресурсів Глибоцького району. На основі результатів оцінки проведено SWOT-аналіз перспектив розвитку сільського зеленого туризму на Глибоччині та знайдено агрооселю, господарі якої пропонують послуги сільського  зеленого туризму.

Перспективи розвитку сільського зеленого туризму в смт Глибока

 

         Дослідницька робота на тему: "Природоохоронні території Глибоцького району"

       Буковинська земля приворожує своєю неповторною красою, мальовничими ландшафтами, смарагдовими шатами лісів, різноманітністю флори і фауни. А природні умови нашого краю, родючість її земель, багатство надр сприятливі для розвитку як аграрного, так і індустріального сектору економіки. Але постає проблема раціонального природокористування, збереження довкілля нашої області, а також кожного району зокрема, її унікальних територій та об’єктів.

Природоохоронні території Глибоцького району

Дослідницька робота на тему: "Як до нашого організму потрапляють мікроби?" ("Юний дослідник")

       Поруч з нами існує мікроскопічний світ – світ мікробів. Ми вирішили звернути увагу на цю тему, адже від мікроорганізмів залежить наше здоров’я. Дослідження є корисним для розуміння взаємодії мікроорганізмів з людиною. Вивчаючи шляхи проникнення мікробів у людський організм, можна краще зрозуміти умови,які можуть викликати захворювання, як запобігти їх виникненню. Основними шляхами якими до організму людини потрапляють мікроби є повітря, брудні руки, вода.

Як до нашого організму потрапляють мікроби